Ponuka práce

5.12.2017

 ZIAJA PRE TEBA

Špecializovaná predajňa kozmetiky a lekárskej dermokozmetiky značky ZIAJA

 hľadá asistentku predaja - kozmetickú poradkyňu do trvalého pracovného pomeru prípadne brigádnicka činnosť (12hod. smeny)

Požiadavky: stredoškolské vzdelanie s maturitou

                     prax v obchode a výborné komunikačné schopnosti

                     príjemný vzhľad,

                     spoľahlivosť, zodpovednosť a pracovitosť

                     pozitívny prístup k zákazníkovi

                     vysoká ochota učiť sa a samostatnosť

                     dobrá orientácia v oblasti kozmetiky

Životopisy s fotografiou zasielajte na balazkatka@gmail.com

Viac informácii o značke ZIAJA nájdete na www.ziaja.sk

8.11.2017

DEVA DELIAKTES

Hľadáme pracovníčku / pracovníka na TPP do predajného kiosku Deva Delikates v OC City Arena Trnava.

Pracovná doba - pondelok až nedeľa, od 9:00 do 21:00 (krátky / dlhý týždeň) s termínom nástupu - dohodou.

Mzda dohodou.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte emailom: info@chocosucpartner.sk

24.10.2017

Obsluha do kaviarne Stará Trnava- brigádnik / brigádnička

termín nástupu: ASAP

životopisy posielajte na e-mail:

stara.trnava@gmail.com

3.10.2017

Asistent predaja – NEW YORKER, plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme kandidáta, ktorý má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti:

-výborný zákaznícky servis

-záujem o módu a trendy

-komunikačné a organizačné schopnosti

-práca s pokladňou

-schopnosť prevziať iniciatívu pri plnení úloh

-práca a starostlivosť o tovar

-prezentácia tovaru

-schopnosť dodržiavať termíny

-schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame Ti prácu v mladom dynamickom kolektíve v našej predajni New Yorker.

Ak chceš získať viac informácií o tejto pozícii a využiť svoje silné stránky, pošli svoj životopis ešte dnes.

Tešíme sa na osobné stretnutie s Tebou.

Životopis pošli prosím na e- mail: Kariera@NewYorker.de

 Zamestnanecké benefity:

-práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti módy

-prémie z obratu

-možnosť kariérneho rastu

-5 dní dovolenky naviac

-zamestnanecká zľava na nákup oblečenia

3.10.2017

Hľadáme LINDEX Vedúceho predajne (Store Manager)

Ponúkame:

-          Škandinávsku atmosféru (teda príjemnú, otvorenú, priateľskú)

-          Skvelú módu (pre zamestnancov samozrejme so zľavou)

-          Istotu stáleho zamestnania

-          Možnosť kariérneho rastu (50% zamestnancov hlavnej kancelárie sú bývalí zamestnanci obchodov)

-          Zodpovedajúce platové ohodnotenie

-          Možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Českej republike aj v zahraničí

-          Príspevok na stravovanie a kurzy angličtiny

-          Veľa rôznych školení

-          Bonusy z tržieb

A koho hľadáme? Nepotrebujeme mnohoročnú prax na rovnakých pozíciach, ani plynulú angličtinu (stačí nám komunikatívna úroveň) a ani VŠ vzdelanie. Hľadáme niekoho, kto má rád módu, rád sa učí novým veciam, baví ho stretávať sa s ľuďmi (či už pri predaji zákazníkovi alebo pri spolupráci s celým tímom v roli lídra). Naši Vedúci predajne sú najčastejšie mladí ľudia po škole, rovnako ako aj mamičky po materskej dovolenke, či ľudia s dlhoročnou praxou.          Veríme totiž, že naším Vedúcim predajne môže byť ktokoľvek, kto má nadšenie, náboj, chuť a nebojí sa nových vecí.

Zaujali sme Vás? To máme radosť! Pošlite svoj životopis HR Managerce Radce: radka.krejci@lindex.com

Tešíme se na Vás!

18.9.2017

INTERSPORT – ŠPORTOVÝ PORADCA

Hľadáme šikovného športového poradcu s chuťou do práce a so vzťahom k športu.
Nástup IHNEĎ.

Požiadavky na zamestnanca:

- záujem o šport a športový tovar

- komunikatívnosť, pozitívny vzťah k ľuďom

- predajné a servisné zručnosti

 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Predaj športových potrieb.

Doplňujúce informácie:

Prevádzka predajne denne od 09:00 do 21:00, práca na zmeny dlhý/krátky týždeň

Životopisy zasielajte na krakovska@infinityteam.sk

14.9.2017

Pracovník SBS - City Arena nákupné centrum

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-          zabezpečenie ochrany majetku a verejného poriadku

-          obsluhovanie bezpečnostných zariadení, kamerového a zabezpečovacieho systému

-          ochrana súkromného majetku pred poškodením, znehodnotením a odcudzením

-          vykonávanie  obchôdzok chráneného objektu

-          spolupráca so zložkami policajného, hasičského a záchranného zboru

-          dohľad nad dodržiavaním prevádzkového poriadku nákupného centra

-          plnenie úloh vyplývajúcich z pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-          záujemca musí byť držiteľom Preukazu odbornej spôsobilosti, podľa zákona 473/2005 Z.z.

-          trestná bezúhonnosť a spoľahlivosť /§ 13,14 /

-          zdravotná spôsobilosť

Kontaktná osoba: Tibor Bačkády

Tel.: +421 904 418 280
E-mail: cityarena@zosbezpecnost.sk

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila pošlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom na uvedenú adresu.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti o zamestnanie záujemca vyjadruje svoj súhlas spoločnosti ŽOS Bezpečnosť s. r. o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.